top of page

Ponúkame služby v oblasti žeriavnických prác s autožeriavom Tatra AD28

Autožeriav AD 28 je mobilne žeriavove zariadenie zo štvordielným teleskopickým výložníkom, postavení na upravenom trojnápravovom podvozku TATRA T 815 6×6.

Patrí do kategórie cestných výložníkových žeriavov s plne otočným vrškom (360̊) a sklopným výložníkom, ktorý umožňuje zdvíhanie a premiesťovanie bremien na meniteľnom vyložení.

 

Maximálna nosnosť žeriavu je 28 000 kg.

 

Jeho použiteľnosť je veľmi široká v najrôznejších priemyslových oboroch. Je určení ako univerzálny mechanizační prostriedok k práci najrôznejších technologických postupov pri manipulácii s materiálom, najme pri prácach prekladacích, montážnych, stavebných alebo opravárenských v priemyselnej a stavebnej, v skladovom hospodárstve, pri vykladaní vagónov, pri montáži strojov a usadzovaní technologických zariadení v priemyselných závodoch, stavebných a strojných celkov a pri všetkých ostatných prácach spojených s premiesťovaním kusových bremien. Svojimi vlastnosťami je vhodný pri realizácii menších a stredne veľkých investičných a opravárenských zariadení, strešnú a oceľovú konštrukciu, pokiaľ ich hmotnosť není vyššia než je nosnosť pri potrebnom vyložení.

Obsluhu žeriavu vykonáva vyškolený personál s dlhoročnou praxou a skúsenosťami potrebnými na bezpečnú a efektívnu prácu.

Ceny prác s autožeriavom sú k dispozícii na vyžiadanie.

Žeriavnicke práce

bottom of page